Business Intelligence

Wiedza dla każdego – nie tylko dla analityków

BI pomoże Twojej firmie w skutecznym podejmowaniu decyzji biznesowych. Obszar jest pomocny także w szybkim sprawdzeniu statusów realizowanych w firmie procesów. Wszystko dzięki klarownym wskaźnikom, które można samodzielnie tworzyć.
Moduł BI pomaga w tworzeniu raportów w dowolnej formie: wskaźnika, tabeli czy wykresu.

Praktyczne wskaźniki

BI pozwala na dowolne definiowanie wskaźników efektywności (KPI), które umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w Twojej firmie. Z jednej strony możesz na bieżąco analizować czy postawione cele są realizowane, na jakim etapie jest dany handlowiec lub jaki jest stan nadgodzin pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony wskaźniki mogą odnosić się do kwestii finansowych np. porównywania wartości sprzedaży w określonym czasie.

Sprawdzanie KPI zawsze pod ręką

enova365 dostępna jest nie tylko w trybie okienkowym, ale także na tabletach i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu, pracownicy mają łatwy wgląd w raporty.

Raporty

Dzięki prostej nawigacji można wygenerować
raport z konkretnymi KPI. W zależności od potrzeby, zestawienie może być przedstawione w formie wskaźnika, tabeli, ale także w formie graficznej.

Twoja firma korzysta w wielu źródeł danych? BI jest na to przygotowany

BI jest otwarty na integrację, dzięki temu możesz w jednym miejscu analizować dane pochodzące z różnych źródeł. Możesz także uzyskać tylko szczegółowe dane np. dotyczące obrotu konkretnego handlowca w określonym regionie. Wszystko, czego potrzebujesz możesz mieć w jednym miejscu i korzystać w dowolnym momencie.

Widoki SQL

Widoki baz danych SQL tworzą domeny, które służą do generowania raportów. Tworzenie domen nie wymaga wiedzy programistycznej, jest proste i intuicyjne. Dzięki temu masz możliwość odczytywania stworzonych raportów w MS Excel. Dostęp do zewnętrznych narzędzi pozwala na wizualizacje danych w preferowanym rozwiązaniu
analitycznym np. Power BI.

Business Intelligence jest dostępny we wszystkich
podstawowych obszarach enova365. Możesz wybrać CRM czy księgowość, gdzie wyświetlane będą pożądane dane i wskaźniki.

W jakich obszarach
przyda się BI?

 • zamówienia,
 • stany magazynowe,
 • należności i zobowiązania,
 • projekty.

Co zyska Twoja firma dzięki wdrożeniu enova365:

 • możliwość wglądu
  do raportów
  w dowolnej chwili
 • podgląd wyników
  w czasie rzeczywistym

 • analizy i wskaźniki
  dostosowane do potrzeb
Back to top button
Close